25 березня 2024 року учні нашого ліцею відвідали День відкритих дверей в Харківському національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Під час заходу дітей познайомили з вражаючою матеріально-технічною базою університету, відвели у бібліотеку, а також провели екскурсію до кабінету криміналістики, де розповіли про основні поняття та процеси, з якими працюють криміналісти. Діти також мали можливість побачити інсценування злочину та дізнатися про прибори, які використовуються під час огляду місця злочину. Відвідавши музей історії університету та студентську лабораторію, школярі отримали цікаві знання про історію та сучасність юридичної науки. Завершальним етапом заходу була цікава вікторина, в якій учні отримали призи.