Консультація учнів 9-10 класів з представниками механіко-технологічного фахового коледжу

8.04.2024 в режимі онлайн було проведено профорієнтаційний захід, на якому учні 9-10 класів мали змогу ознайомитися з такими напрямками навчання як: Комп’ютерні технології в машинобудуванні, обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів, технічне обслуговування і ремонт устаткування, машинобудування. На заході учасники отримали вичерпну інформацію щодо кожного з перелічених напрямків навчання. Спеціалісти з відповідних галузей провели презентації, де розповіли про основні аспекти професійної діяльності, перспективи та можливості кар'єрного зростання у цих сферах. Такий захід став одним з важливих допоміжних кроків для учнів у виборі їх майбутньої професійної діяльності.