Для координації науково-методичної роботи у школі працює методична рада на чолі з директором Ольховською О.Г. До її складу входять заступники директора з навчально-виховної роботи, педагог-організатор, практичний психолог, керівники шкільних методичних об’єднань.
Методична рада школи визначє й затверджує програми розвитку школи, координує діяльність усіх структурних одиниць методичної роботи, планує, узгоджує й аналізує проведення педагогічних заходів, керує роботою методичних об’єднань . Керівниками методичних об’єднань призначені:

КАРНАУХОВА ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА КЕРІВНИК МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

КОЧЕРГА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА КЕРІВНИК МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЛОЛОГІВ

ШЕВЕЛЬКОВА ЛАРИСА ТИХОНІВНА КЕРІВНИК МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

МАСАЛІТІНА АНГЕЛІНА МИХАЙЛІВНА КЕРІВНИК МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВСУСПІЛЬНО-ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ

РАДІВІЛОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА КЕРІВНИК МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

ЮРЧЕНКО ІННА МИКОЛАЇВНА КЕРІВНИК МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ,ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТУ ВІТЧИЗНИ»

ПРОНЬ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА КЕРІВНИК МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ЕСТЕТИЧНОГО ТА ТРУДОВОГО НАПРЯМКІВ